Události

Diskusní fórum "Diskriminace na pracovišti" (Plzeň)


Plzeňský kraj
úterý, 24. duben 2018, 09:00 - 13:30
 
Svaz průmyslu a dopravy ČR si Vás v rámci projektu „Propojování národního, odvětvového a regionálního sociálního dialogu v ČR“ dovoluje pozvat na diskusní fórum

 

DISKRIMINACE NA PRACOVIŠTI

 
24. dubna 2018, 9:30 - 13.30 hod. 

Integrovaná střední škola, Škroupova 13, Plzeň

 

Diskusní fórum proběhně za přítomnosti odborníků z Kancelář veřejného ochránce práv. Cílem semináře je seznámit účastníky z řad zaměstnanců s činností Kanceláře veřejného ochrán­ce práv v oblasti diskriminace zaměstnanců, poradit, jak takové chování rozpoznat a jak se bránit v případě nerovného zacházení, diskriminace a šikany na pracovišti, ukázat varianty na modelových případech apod. Jde o základní seznámení s touto problematikou, nejedná se o odborné školení personálních pracovníků.

Na programu budou například: legislativní rámec antidiskriminačního práva v ČR v oblasti práce a zaměstnávání, formy diskriminace v zaměstnání, možnosti obrany v případě diskriminace na pracovišti, modelové případy + diskuze, případy řešené veřejným ochráncem práv (diskriminace v přístupu k zaměstnání, rovné zacházení v odměňování, šikana na pracovišti, diskriminační ukončení pracovního poměru), modelové případy a diskuze.
 
REGISTRACE
Na diskusní fórum se přihlašujte přes online formulář.

V případě dotazů se, prosím, obraťte na asistentku regionálního zastoupení Bc. Janu Štruncovou, tel. 225 279 871 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.