Události

Business snídaně - Využití moderních technologií v řízení financí (Ostrava)


Moravskoslezský kraj
čtvrtek, 31. květen 2018, 09:00 - 11:00
 
Svaz průmyslu a dopravy ČR, Factoring České spořitelny,a.s. a Editel CZ, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na pracovní snídani:

VYUŽITÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ V ŘÍZENÍ FINANCÍ VE FIRMÁCH

Snídaně proběhne 31.5. od 9:00 do 11:00 v kavárně v budově U6 (Malý svět techniky) v industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě. Místo bylo vybráno symbolicky, protože reprezentuje změny, kterými prochází všechna odvětví v souvislostí s technologickým vývojem a se kterými se samozřejmě potýká i oblast financí.

Během setkání budete mít příležitost prodiskutovat moderní způsoby řízení vašich financí s odborníky disponujícími řadou mezinárodních zkušeností.

Na snídani se prosím přihlaště přes online formulář.

Akce je primárně určena pro finanční manažery a další pracovníky finančních oddělení, pro zástupce nákupu, odborníky na řízení pohledávek a odborníky na řízení likvidity.

V případě jakýchkoliv dotazů k obsahové stránce semináře, prosím kontaktujte manažera marketingu Factoringu České spořitelny Ing. Jiřího Havla (724 142 524, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) 

Snídaně je pro Vás samozřejmě bezplatná a jako předkrm nabízíme pohled na moderní řízení financí od jednoho z hostitelů Ing. Pavla Chlumského, se kterým se můžete seznámit v následujících článcích:

http://news.cafin.cz/clanek/dodavatelsko-odberatelske-financovani-supply-chain-financing-a-jeho-perspektivy-v-ceske-republice-cast-12 

http://news.cafin.cz/clanek/dodavatelsko-odberatelske-financovani-a-jeho-perspektivy-v-ceske-republice-cast-22 

Těšíme se na setkání s Vámi nebo jiným zástupcem Vaší společnosti!