Události

Konference k daňovým odpočtům na výzkum a vývoj (Ostrava)


Moravskoslezský kraj
středa, 22. květen 2019, 09:00 - 16:30
 

Letošní změny v daňových odpočtech na výzkum a vývoj by měly přinést firmám více jistoty. Teď je třeba, aby novinky jednotně interpretovaly firmy, daňoví poradci, ministerstvo financí a finanční správa. Také o tom bude konference ke změnám v daňových odpočtech na výzkum a vývoj a k Inovační strategii ČR 2019-2030, kterou pořádá Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) ve spolupráci s Moravskoslezským krajem. Akce se uskuteční dne 22. května 2019 v Landek Parku Ostrava.

Na akci jsou srdečně zváni odborníci z podnikové sféry, daňové oblasti či státní správy. Od 10:00 do 16:30 vystoupí zástupci RVVI, ministerstva financí, generálního finančního ředitelství, Svazu průmyslu a dopravy ČR a další.

Podrobnosti ke konferenci naleznete zde.

Registrovat se můžete na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kam zároveň můžete zasílat své dotazy do diskuse.

V červnu se uskuteční další konference na toto téma v Brně a Praze.

Svaz průmyslu a dopravy považuje daňové odpočty na VaV za důležitý nástroj podpory konkurenceschopnosti firem v ČR a snaží se jej pro podnikatele opětovně zatraktivnit. Proto se podílí jak na systémových změnách, tak na osvětových aktivitách.