Události

Živá knihovna povolání v Praze


Středočeský kraj a Praha
Od pátek, 18. říjen 2019 -  08:00
Do sobota, 19. říjen 2019 - 17:00
 

Prezentace nedostatkových profesí ve spolupráci s místními firmami a základními školami  proběhne 18.10. 2019 - 19.10. 2019 v Království železnic na pražském Andělu.

Žáci zde dostanou praktické a pravdivé informace ohledně pracovní náplně, mzdy. Tato akce otevírá oči studentům. Zaměstnavatelé mají možnost interaktivně představit konkrétní pozice, důraz je kladen na osobní kontakt s člověkem, který danou pozici vykonává.

„Rozhoduješ se, na jakou střední školu půjdeš a čím bys chtěl být? Napadlo Tě, kde bys chtěl po škole pracovat? Přijď si na vlastní kůži vyzkoušet zajímavé profese, seznam se s firmami v Tvém okolí a vyber si tu správnou školu pro Tebe!“

Akce je pojata hravou formou, žáci při vstupu obdrží soutěžní list, za který při kompletním vyplnění obdrží cenu odpovídající věkové skupině, pro jejich větší motivaci a prohlédnutí si všech expozic. 

ŽIVÁ KNIHOVNA POVOLÁNÍ bude připravena jako dvoudenní akce, v pátek bude akce připravena pro domluvené základní školy a širokou veřejnost a v sobotu bude umožněno zapojení se všem návštěvníkům Království železnic.