Zájemci o práci v zahraničí mohou navštívit akci zvanou Nizozemské dny, která je věnována životním a pracovním podmínkám v Nizozemsku. Na pracovní příležitosti v této zemi se může kdokoli zeptat přímo nizozemských poradců EURES (Evropské služby zaměstnanosti) v pondělí 31. ledna a v úterý 1. února 2011 v Městské knihovně na Mariánském náměstí v centru Prahy.

Informační dny pořádá EURES Česká republika. V rámci akce se uskuteční výběrové řízení společnosti FridayEuroTech, která aktuálně poptává pracovní místa pro lešenáře, svářeče, supervizory, tesaře, malíře a instalatéry. K dispozici budou rovněž bezplatné letáčky a publikace,

které zájemcům usnadní hledání práce v Nizozemsku. Běhemcelé akce se budou konat prezentace EURES Česká republika, EURES Nizozemsko, Kentic.cz a FridayEuroTech.Akce se účastní také Česko-nizozemská hospodářská komora. Dopoledne se uskuteční souhrnná prezentace životních a pracovních podmínek v angličtině. V průběhu obou dní budou zájemcům o práci v zahraničí plně k dispozici čeští poradci EURES, kteří jim poskytnou veškeré dostupné informace o hledání práce v celé Evropě. Součástí programu je promítání motivačního videa společnosti FridayEuroTech a informačního videa EURES.CZ a EURES.NL.

Další na řadě bude Itálie

Již čtrnáct dní po první akci se v úterý 22. února 2011 uskuteční Italský den, kde budou přítomni také poradci EURES z Itálie Carlo Sinici a Cosimo Andriulo. Klientům budou zodpovídat jakékoliv dotazy na aktuální pracovní uplatnění v Itálii. Během dne se uskuteční několik přednášek v angličtině a v češtině na téma životní a pracovní podmínky v Itálii. Během tohoto Italského dne se bude konat výběrové řízení společnosti Art and Show, která aktuálně poptává volná místa do Itálie pro kuchaře, barmany, animátory a pomocnou pracovní sílu do kuchyně. Více informací je na www.eures.cz.

Zdroj: EURES

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit