Novou brožuru představilo Generální Ředitelství Evropské komise pro podnikání a průmysl. Tato brožura přináší mnoho rad a návrhů, jak by evropské podniky a průmysl mohly úspěšně konkurovat v globální ekonomice.

Generální ředitelství pro podnikání a průmysl pracuje na otevření trhů po celém světě a snaží se napomáhat evropskému průmyslu, aby byl i nadále konkurenceschopný.

Brožura poskytuje přehled mezinárodních aktivit EU, od informačních služeb pro malé a střední podniky po zlepšení podnikatelského prostředí v sousedních zemích a spolupráci s hlavními obchodními partnery EU na koordinaci právních předpisů.

Brožura dále popisuje prevenci technických překážek zahraničního obchodu, spolupráci s vládami jednotlivých států, rozšiřování EU a informaci o 7. Rámcovém programu pro konkurenceschopnost.

Brožura je dostupná zdarma zde.

Zpráva převzata z CEBRE.

Komentáře  

#1 Sociální dialog - Podpora evropských podniků a průmyslu v globální ekonomice2016-11-04 10:53
Ik heb een nieuw huis gekocht en daarvoor had ik
een nieuwe keuken nodig.
Het is een een hele mooie Amerikaanse keuken geworden, met een kookeiland, een grote koelkast en een kookeiland waar we ook kunnen eten en ontbijten.
Mijn trost zijn de mooie design eetkamerstoelen die daaraan staan. Ik heb ze in een goede eetkamerstoelen kopen: http://www.zen-lifestyle.nl/stoelen/barkrukken.html webshop gehaald, waarna de stoelen al snel werden bezorgd!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit