Zlepšit adaptabilitu zaměstnanců a tím rozhýbat trh finančních služeb, který se stále ještě vzpamatovává z následků krize, si vzal za své projekt, se kterým Hospodářská komora Hlavního města Prahy chce pomoci mimopražským zaměstnancům, členům komory, působících ve finančnictví. Projekt, který má dnes za sebou prvních šest měsíců, je financován z evropských prostředků (ESF) prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost i ze státního rozpočtu České republiky.

Podle ředitele úřadu Hospodářské komory v Praze Zdeňka Kováře, kterého citoval server Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) , zájem o finanční produkty klesl ve Středočeském kraji o 49 procent a zhoršila se i platební morálka. Zaměstnavatelé začínají šetřit na rozvoji a vzdělávání svých zaměstnanců, což rovněž patří k dnes tolik diskutovaným benefitům.

Vzdělávací aktivity rozsáhlého projektu jsou ušity na míru členům Hospodářské komory. Cílem je zejména zlepšit adaptabilitu zaměstnanců, což by se mělo projevit na kvalitě poskytovaných služeb i produktivitě práce.

-red-

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit