Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí, si Vám dovoluje představit nedávno spuštěnou platformu KOOPOLIS, která do jisté míry navazuje na portál Topregion. Jde o online prostředí určené ke shromažďování, třídění a využívání znalostí z oblasti dalšího vzdělávání s cílem průběžně zajišťovat zdroje pro strategické plánování a rozhodování.

Platforma vznikla jako jeden z výstupů projektu Kooperace (Koordinace profesního vzdělávání jako nástroje služeb zaměstnanosti, reg. č. CZ.1.04/2.2.00/11.00017), který je realizován ve Fondu dalšího vzdělávání od podzimu 2013.

Koopolis je určená k tomu, aby její podobu a obsah tvořili samotní uživatelé. Jako registrovaní uživatelé můžete psát příspěvky do sekce Revue DV, přidávat obsah do všech částí portálu, hodnotit, zakládat diskuse nebo odpovídat na dotazy. Abychom zaručili odbornost a věcnost platformy, procházejí nově vložené příspěvky kontrolou a schválením se strany Správce, který může jejich autory požádat o opravu nebo doplnění.

Kromě studií apod. obsahuje Koopolis i kalendář akcí, kde aktuálně doporučujeme využít pozvánku na regionální semináře k tématu IT ve vzdělávání dospělých (v rámci projektu EPALE).

Konkrétní termíny a podrobnosti najdete na odkazech:

Vyškov 4. listopadu
Plzeň 5. listopadu
Hradec Králové 11. listopadu
Olomouc 23. listopadu

Znalostní báze Koopolis je úplně čerstvá, postupně se odstraňují nedostatky a dolaďují detaily, proto budeme rádi za jakékoli otázky a podněty k zapracování. Své podněty můžete posílat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

-lhe-

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit