V úterý 19. června 2018 se v Prague Startup Marketu v Holešovicích konalo Randez-vous Podnikavých žen. Zúčastnily se ho více než dvě desítky podnikatelek. Akci a celý program pro ně připravila agentura CzechInvest ve spolupráci s Asociací malých a středních podnikatelů a živnostníků. S prezentacemi vystoupila specialistka pro osobní rozvoj a kariérní růst Lucie Winklerová, mentorka pro komunikaci, vystupování na veřejnosti a vizáž Světlana Čiberová či Monika Kořínková, která se s přítomnými podělila o zkušenosti a přínos spolku Podnikavé ženy z Pardubického kraje. Jediný přítomný muž, Karel Raiser, se zaměřil na problematiku stanovování cen výrobků a služeb, které demonstroval na praktických příkladech.

Akce proběhla ve snaze vytvořit platformu žen, která se bude pravidelně setkávat a sdílet své zkušenosti, úspěchy i případné nesnáze v podnikání. Zároveň byla uspořádána v návaznosti na úspěšný koncept Podnikavých žen z Pardubického kraje. Agentura CzechInvest se snaží podporovat ženy i v jiných krajích, například Ústeckém či Jihočeském.

Další setkání podnikavých žen se uskuteční na podzim 2018 v Praze, podrobnější informace o něm budou zveřejněny na webových stránkách Regionální kanceláře Praha a Střední Čechy.

-lhe-

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit