Na svém včerejším zasedání vyhlásilo Zastupitelstvo Kraje Vysočina dotační program Inovační vouchery 2021. Po dvouleté přestávce tak kraj opět podpoří inovační aktivity ve firmách na Vysočině a to celkovou částkou 3,5 milionu korun. „Po dvouleté odmlce opět vyhlašujeme program na podporu inovací v místních firmách. Podpora ve výši 50 až 200 tisíc korun, při minimálně 30% spolufinancování ze strany žadatele, bude poskytována na nákup služeb od výzkumných nebo poradenských institucí souvisejících s inovací produktu, služby nebo procesu. Reagujeme na poptávku z území, a proto jsou v rámci programu podporovány také aktivity související s digitalizací výroby,“ uvádí náměstkyně hejtmana pro oblast regionálního rozvoje Hana Hajnová.

Výzva programu, včetně formuláře pro podání žádosti, povinných příloh žádosti a dalších dokumentů je k dispozici na webových stránkách Fondu Vysočiny. Žádost o dotaci je možné podávat v termínu od 26. 04. 2021 do 23. 05. 2021. Termín realizace a uznatelnosti nákladů je stanoven od podpisu Smlouvy o poskytnutí dotace (předpoklad podpisu v průběhu července 2021) do 31. 12. 2022.

V případě zájmu o konzultaci či o formální kontrolu žádosti se lze obracet Ivonu Hájkovou (tel.: 564 602 534, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), případně na Lenku Matouškovou (tel.: 564 602 549, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zdroj: www.kr-vysocina.cz/

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit