Okresní hospodářská komora Přerov spustila projekt „NOVÁ ŠANCE“, který je určen pro zaměstnance, kteří jsou nebo budou ve výpovědi z organizačních důvodů. Projekt si klade za cíl uspokojit odpovědi na to, jak rychle najít pracovní místo či požadované pracovníky, kteří splňují firmou stanovené kvalifikační předpoklady.

Na webových stránkách přerovské pobočky Hospodářské komory navíc vzniká bezplatný portál s přehledem nabídek a poptávek po pracovních silách – Burza práce.

Hospodářská komora v Přerově spolu s projektem také poskytuje rekvalifikační svářečské kurzy, elektronických a elektroinstalačních prací, obsluha/operátor CNC strojů, na zámečnické práce, skladníka, řidiče VZV, a řidičské oprávnění (B,C,D, B+E, C+E). Lidé mohou zdarma získat rekvalifikace i v oborech ICT (grafika, multimédia, design, programování), účetnictví, mzdové a daňové evidenci či obchodního zástupce, realitnígi makléře, maséra, kadeřnice, kosmetičky, manikúry, pedikúry a hostinské činnosti, prodavače, péče o děti, nebo pracovníka sociální péče.

Komora nabízí i pomoc se zpracováním podnikatelského plánu, včetně doprovodných služeb. Cílovou skupinou těchto akcí jsou zaměstnanci členských firem Hospodářské komory ČR na území Olomouckého kraje a okolních krajů (Moravskoslezský, Zlínský, Jihomoravský, Pardubický).

-red-

esf_eu_oplzz_podpora-01

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit